Heaven And Hell - When Death Look Into Your Heart Angels Protect You And Begin Never Ending Battle.

Forum klanu Heaven And Hell na serverze Valinor, Red Dragon

Ogłoszenie

Broadcast On~~

  • Index
  •  » Ogólnie
  •  » Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

#1 2008-04-27 02:33:29

misato

Moderator

Punktów :   
Nick w L2: Misato, Kaminagi, Karu_HaH
Skąd: Heaven And Hell

Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

Witam ^^ Zarząd Klanu Jest Bardzo Ciekaw z skąd Wzięły Się Wasze Nicki(ksywki). W Tym Wątku Prosimy Napisać Krótką np Historie Lub Wypowiedź Na Ten Temat^^ NP.

Moje nicki : Misato oraz Elie pochodzą z Anime.
Misato - Imię wzięte od 3 planowej bohaterki Anime "Neon Genesis Evangelion" Misato Katsuragi ^^
http://www.photopost.com/photopost/data … Misato.jpg

Elie - Imię jednej z głównych bohaterów Anime "Groove Adventure Rave"

Haru - Imię wymyślone początkowo przez jednego z Klanowiczów lecz także pojawia się w tym samym anime "Groove Adventure Rave" ^^ 

Haru i Elie http://www.animegalleries.net/albums/us … e01017.jpg

Tak np może to wyglądać:) Lecz każdy ma swoje dziwne pomysły i może zrobić to w inny sposób ^^
POZDRAWIAM ;*


"...Ore Wa Jibun No Kotobaua Magene, Sorega Ore No Nindoda..."
Pozdrawiam Wszystkich ^^

Offline

 

#2 2008-04-27 10:55:14

siwka22

Heaven And Hell

Punktów :   
Nick w L2: siwa

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

Mój nick to siwa.
Wszystko zaczęło się od tego że miałam bląd włosy i nigdy nie lubiłam jak mi sie mówiło po imieniu(Aga).
W sumie nikomu też sie nie chciało wołać Agnieszka.
I wymyślili mi ksywkę siwa a dokłanie siwka. (Ale to nie ma znaczenia czy siwa czy siwka).
Teraz nie ważne czy mam włosy bląd czy też nie tak zostało i tak mi mówią.

Offline

 

#3 2008-04-27 11:42:10

Sozo

HaH Leaders

Punktów :   
Nick w L2: Hanabi/Naito/Karu
Skąd: Katowice

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

Heh moja kolej widać.

Haru i Karu to był oryginalnie mój pomysł. Nie było za tym specjalnych motywów. Miały to być po prostu Kraśki bliźniaczki z zamiłowaniami, że tak to nazwę przeciwnymi, dopasowanymi pod nazwę Heaven And Hell. Uważam po protu, że nawet mimo gry na normalnym servie warto zachować chociaż troszkę właściwego RPG klimatu.

Hanabi po przetłumaczeniu na język language polski oznacza fajerwerki vel. sztuczne ognie. Usiłowałem wymyślić nick który pasowałby mi do kobiecych postaci i nie był używany, co oznaczało również szukanie słowa, które nie pojawiało się jako imię w większej liczbie anime.

Aoshi i Sozo. Dwa moje najbardziej standardowe nicki. Nie jest to już moja inwencja twórcza, a typowe podpieprzenie nicka z mangi. Otóż oba pochodzą z mniej znanej i nie koniecznie docenianej serii o tytule "Kenshin". Postacie te mają swoją historię więc jeżeli ktoś chce ją poznać proponuję po prostu przeczytać mangę.

Linarr to ostatni z częściej używanych przeze mnie nicków. To był pomysł, który właściwie wziął się znikąd wedle zasady - masz problem, prześpij się z nim. Nie mogłem wieczorem wymyślić nicka dla postaci i uznałem, że pójdę spać. Gdy rano się obudziłem po prostu była to pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy zaraz po słowach "Gdzie jest kurwa kawa?!"

Offline

 

#4 2008-04-27 13:19:47

Daimon

Heaven And Hell

Punktów :   

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

Duma,to aniol smiertelnej ciszy:) Daimon,to duch opiekunczy ktory przez ludzi zostal zmieniony na demon:) Hija,jeden z upadlych aniolow:) i czasem pojawiam sie jako Kane:)to bohater z ksiazki Karla.e.Wagnera


Anioł Złego Słowa

Offline

 

#5 2008-04-27 13:23:18

KonikGaB

HaH Leader

Punktów :   
Nick w L2: EPI,RD - Sarah; W][E - Kanzaki
Skąd: H&H

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

No cóż więc czas na mnie ^^

Sarah - Pierwsze imię mojej postaci w L2 wzięło się z zamiłowania do Final Fantasy IX jeżeli ktoś grał to wie że prawdziwe imię głównej bohaterki brzmi Sarah a nie Garnet albo Dagger, uwielbiałem to imię więc sobie zapożyczyłem niestety nie jest to tak oryginalne imię żeby można było go wszędzie używać ;/ muszę cos wymyślić.

Kanzaki - Jedna z moich ulubionych postaci z Anime GTO - Jedna z najinteligentniejszych osób na ziemi IQ czyste 200, Kolor oczu cudowny nie podam jaki zobaczcie sami ^^

Child - Postać również z Anime Oh!! My Goddess Władczyni piekieł matka Urd którą także uwielbiam

Jeśli ktoś ciekaw coś więcej to poczytajcie o tych postaciach na każdej stornie o anime się coś znajdzie ^^


(:''':::...I'm Not A Free, I'm Stay There. I Stand Alone!!...:::''':)

:..Pozdrawiam :) Konik GaB :)..:

Offline

 

#6 2008-04-28 22:33:54

QlimaX

Nowy użytkownik

Punktów :   
Nick w L2: Qlimax

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

heh teraz Ja xD Qlimax hmm pewnie wiekszosc wie co to za typ muzy ^^ Hardstyle to to samo ale jednak nie do konca
HADRSTYLE WILL NEVER DIE !! xD

Offline

 

#7 2008-04-29 08:58:32

siwka22

Heaven And Hell

Punktów :   
Nick w L2: siwa

Re: Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

FAJNE KSYWY!!!!!!
Macie widac ludzie wyobraznie. A to jeszcze pewnie nie wszyscy.

Ostatnio edytowany przez siwka22 (2008-04-29 09:00:56)

Offline

 
  • Index
  •  » Ogólnie
  •  » Co Znaczy Twoje Imię?? Z Kąd Się Wzieło?? ^^

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lhs.pun.pl www.demonywojny.pun.pl www.wwegame.pun.pl www.re4lity-gaming.pun.pl www.genelia-imran.pun.pl